poniedziałek, 7 grudnia 2015

ŚWIĄTECZNE WYZWANIE #Przygotujsiedoswiat - tydzień 2

Witajcie! Jak poradziłyście sobie z porządkami w zeszłym tygodniu? Mam nadzieję, że udało Wam się zrobić wszystko, co zaplanowałyście. Po tak pracowitych dniach należy nam się troszkę odpoczynku prawda? Dlatego ten tydzień ogłaszam tygodniem planowania i dekorowania. Nie oznacza to wcale,  Tym razem przygotowałam dla Was harmonogram na każdy dzień. Codziennie będę Wam też przypominać o zadaniach na dany dzień na Facebooku, koniecznie polubcie więc moją stronę, jeśli do tej pory tego nie zrobiłyście. A poniżej plany na najbliższe dni.Poniedziałek

Zaplanuj świąteczne menu, oraz to kto przygotuje jakie potrawy. Ustal również harmonogram gotowania, czyli co i kiedy gotujesz. Na ich podstawie zrób listę zakupów.

Wtorek

Zrób listę prezentów. Pomyśl, co możesz kupić przez internet, a co lepiej kupić w sklepie stacjonarnym. Zastanów się, kiedy wybierzesz się na zakupy.

Środa

Zastanów się, komu w tym roku chcesz wysłać świąteczne kartki. Spisz adresy tych osób. W drodze z pracy kup kartki oraz znaczki.

Czwartek

Zrób przegląd świątecznych dekoracji. Pomyśl, co w domu chcesz przystroić, jakie dekoracje posiadasz, a co chcesz dokupić. Zobacz, czy działają lampki, czy żadne z dekoracji się nie zniszczyły - np. czy nie potłukły się bombki :)

Piątek

Zacznij dekorować dom dekoracjami, które już posiadasz.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz